همه دسته بندی ها

صفحه اصلی> درباره ما

دربارهی ما

NINGXIANG Xinyang Chemical Co., Ltd. در سال 1996 تاسیس شد. این یک شرکت سهامی خاص با فناوری پیشرفته است که در تولید، پردازش و فروش افزودنی های غذایی، افزودنی های تغذیه ای و محصولات شیمیایی خازن الکترونیکی تخصص دارد. بیش از 60 کارمند، از جمله 10 پرسنل فنی متوسط ​​و ارشد.

این شرکت در شهر Ningxiang، شهر مدیریت مستقیم چانگشا، مرکز استان هونان واقع شده است. موقعیت جغرافیایی برتر و حمل و نقل بسیار راحت است. این شرکت از بدو تأسیس خود به مفهوم "تخصص در فناوری و مهارت در کیفیت" بر اساس نوآوری های تکنولوژیکی و مدیریت کیفیت، معرفی شدید فناوری پیشرفته و استعدادهای حرفه ای و جستجوی همکاری های فنی گسترده پایبند بوده است. Xinyang Chemical بر روی تولید و بهره برداری، تجهیزات تولید، فناوری فرآیند، برند با کیفیت و خدمات بازار افزودنی های غذایی، افزودنی های تغذیه ای و مواد شیمیایی خازن الکترونیکی. در سال 2005، این شرکت به طور متوالی با دانشکده شیمی و مهندسی شیمی دانشگاه هونان نرمال و تولید کنندگان مواد شیمیایی حرفه ای معروف در ژاپن به همکاری فنی دست یافت و یک موسسه تحقیقاتی حرفه ای شیمیایی تاسیس کرد. در سال 2008، طی سال‌ها آزمایش، این شرکت با موفقیت به پیشرفت فناوری در محصولات سری بی آب دست یافت و گزینه‌های بیشتری را برای مشتریان فراهم کرد. در همان زمان، نوآوری تکنولوژیکی در صنعت سیترات به ارمغان آورد و زمینه جدیدی از توسعه را ایجاد کرد. در سال 2009، این شرکت فناوری و تجهیزات پیشرفته ای را برای توسعه و ترویج موفقیت آمیز محصولات شیمیایی خازن الکترونیکی معرفی کرد. در حال حاضر، چنین محصولاتی به داخل و خارج از کشور صادر می شوند و نه تنها جایگاه مهمی در صنعت مواد خام خازن الکترونیکی داخلی دارند، بلکه برنده نیز هستند. شهرت خوبی در بازار بین المللی دارد.

در حالی که این شرکت اهمیت زیادی برای توسعه فناوری قائل است، همچنین به طور مداوم در حال بهبود کیفیت محصولات و خدمات خود است. از سال 2008، این شرکت بیش از 20 پرسنل ارشد مدیریت فنی را معرفی کرده و یک تیم حرفه ای مدیریت کیفیت تولید و یک تیم با کیفیت بالا تشکیل داده است. تیم فروش و خدمات. مدیریت کیفیت تولید را به شدت کنترل کنید، کیفیت خدمات فروش را بهبود بخشید، مدیریت خدمات پس از فروش را تقویت کنید و محصولات عالی و خدمات قابل اعتماد را به مشتریان ارائه دهید.

پس از 20 سال تلاش بی وقفه، فناوری فرآیند و کیفیت محصول این شرکت به سطح پیشرو در صنعت جهانی رسیده است. فروش محصولات در چین مستقر است و به ژاپن، آسیای جنوب شرقی، آسیای مرکزی، خاورمیانه، اروپای غربی، اروپای شمالی و سایر کشورها و مناطق با گروهی از مشتریان و شرکای با کیفیت و پایدار در داخل و خارج از کشور صادر می‌شود. Xinyang محصولات و خدمات پایدار، سالم و ایمن را بر اساس اصول تحقیق و توسعه نوآوری، راندمان بالا، صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست به شما ارائه خواهد کرد.

Xinyang شیمیایی، صمیمانه مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم!

افتخار و احترام